تعمیر تخصصی جارو برقی

تعمیر تخصصی جارو شارژی

تعمیر جاروبرقی در تهران
ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی جاروشارژی و برقی

قیمت تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی

 • تعمیر کلیه قطعات الکترونیکی و مکانیکی جارو تعمیر برد جارو شارژی از جمله ترانس
 • تعویض چراغ‌های نشانگر جارو شارژی.
 • تعمیر انواع موتور جارو شارژی با توجه به هر نوع برند
 • ارائه قطعات استاندارد و جدید در صورت خرابی قطعه جارو شارژی شما.
 • تعویض و یا تعمیرات باتری جارو شارژی در صورت ایجاد مشکل.
 • رفع صداهای بد و بلند.
 • گارانتی تعمیر جاروبرقی و جاروشارژی
 • و خدمات دیگری نظیر تخفیفات ویژه به مشتریان همیشگی، سرویس حمل‌ و نقل، مشاوره رایگان از طریق تلفن و…

برد جاروشارژی: پس از موتور، مهم‌ترین قسمت که در ساخت جارو شارژی به کار می‌رود و وظایف بسیار مهمی دارد، برد جارو شارژی است. ایجاد هماهنگی بین همه قطعات، کنترل کارکرد یا عدم کارکرد قطعات مختلف و ارسال هشدار به کاربر از طریق پنل و صفحه نمایش از وظایف برد الکترونیکی جارو شارژی است. که در صورت خراب شدن، عملکرد کلی جارو شارژی را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

برای درک بهتر عملکرد برد الکترونیکی در جارو شارژی،  آن را با عملکرد سیستم عصبی انسان (رساندن پیام‌های مختلف به بخش‌های مختلف بدن) شبیه سازی کنید. اگر شناخت کافی از عملکرد برد و قطعات مختلف سازنده آن ندارید، پیشنهاد می‌کنیم تست و تعمیر آن را به متخصصان و تعمیرکاران ما در نمایندگی جارو شارژی  بسپارید. همکاران ما انواع تست و تعمیر برد جارو شارژی را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهند.

تمامی برندهای جارو برقی و جارو شارژی در کیان سرویس تعمیر می شوند

سامسونگ – مولینکس – مجیک – سایا – بوش –  گوسونیک – پارس خزر – فیلیپس – ال جی – اسنوا – دوو – پاناسونیک – بایترون – سانی

قیمت تعمیرات جاروشارژی

هزینه تعمیرات جارو برقی یا جاروشارژی میتواند بر اساس معیارهای زیر متفاوت باشند:

 1. استفاده از قطعات  فابریک یا تقلبی برای تعمیر
 2. استفاده از باتری های لیتیومی یا کتابی
 3. در دسترس بودن قطعات و جدید یا قدیمی بودن دستگاه
 4. برخی برند ها خدمات پس از فروش و لوازم جانبی در دسترس دارند و برخی اصلا لوازم ندارند
 5. نوسان قیمت دلار، افزایش تحریم ها و برند دستگاه

قطعات جاروبرقی و اجزای تشکیل دهنده آن

هر جاروبرقی از اجزا و قطعاتی برای بهبود در عملکرد و سهولت در استفاده آن ساخته شده است

 • موتور : جهت مکش و دهش
 • سیم جمع کن : برای جمع کردن سیم
 • پاکت یا کیسه : جهت جمع آوری گرد و غبار
 • فیلتر
 • پارویی
 • لوله تلسکوپی
 • لوله خرطومی
 • محفظه آب : در جاروبرقی های آب و خاک

تعمیرات جاروبرقی میتواند شامل تعمیرات موتور و همچنین سیم جمع کن باشد اما سایر اجزا و قطعات جاروبرقی  قابلیت تعمیر را ندارند و باید تعویض گردند.

تعمیرات جاروبرقی در تهران بزرگ با استفاده از متد مشتری مداری و قوانین خدمات ، سرلوحه  کیان سرویس  میباشد. هر کجای تهران بزرگ که ساکن هستید با افتخار آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشیم

تعمیر جاروبرقی در کیان سرویس

تعمیر انواع برند جاروبرقی

در کیان سرویس

حمل و نقل رایگان

کیان سرویس خدمات رایگان حمل و نقل در جنوب و شرق تهران، همچنین سرویس یکطرفه برای مشتریان شمال و غرب تهران را فراهم نموده است

چه زمانی به تعمیر جاروبرقی نیاز داریم ؟

در مواقعی  که مشکلاتی اعم از کم شدن مکش ، خاموش شدن ، ایجاد صدای زیاد و بلند ، احساس بوی سوختگی ، باز و جمع نشدن سیم ، ورود آب به جاروبرقی و بیرون زدگی خاک (از مهم ترین و پرتکرار ترین مشکلات جاروبرقی ها میباشند ) و موارد دیگر روبرو شدید برای تعمیرات جاروبرقی خود باید اقدام کنید . بروز مشکل در عملکرد جاروبرقی میتواند از دلایلی همچون استفاده نادرست ، نوسانات برق ، ورود ضربه شدید به جاروبرقی بوجود آید.همچنین برخی از قطعات سازنده جاروبرقی ها بر اثر اتمام عمر ممکن است از کار بیفتند .

متوسط عمر مفید جاروبرقی ها بین 8 تا 12 سال میباشد و پس از گذشت این زمان معمولا با مشکل مواجه میشوند

رفع کم شدن مکش و تعمیرات جاروبرقی

کم شدن مکش جاروبرقی میتواند بسیار ساده باشد ، یک سرویس دوره ای میتواند باعث افزایش قدرت مکش تا 70% شود .البته در برخی مواقع با خرابی سیم پیچ موتور و کار نکردن موتور با حداکثر توان آن نیز روبرو میشویم که در این حالت باید موتور تعویض شود .سرویس دوره ای جاروبرقی شامل تعویض یا شستشوی فیلتر های داخلی و خارجی موتور ، تعویض پاکت و جایگزینی پاکت جدید و هوابندی و رفع هوا دزدی موتور میباشد .

برای سرویس دوره ای جاروبرقی خود و یا تعمیر آن میتوانید همین حالا با کیان سرویس تماس بگیرید

رفع صدای بلند و تعمیر جاروبرقی

اگر صدای بلند و ناهنجار جاروبرقی یکباره ایجاد شده باشد ممکن است یک جسم تیز و برنده به داخل موتور راه پیدا کرده باشد ، در این حالت پروانه و کلکتور موتور در برخورد با این جسم صدای زیادی را تولید میکنند .در این حالت سریعا جاروبرقی را از برق جدا کرده و با تعمیرگاه جاروبرقی کیان سرویس تماس بگیرید .اگرصدای بلند جارو رفته رفته طی مدت چند روز یا هفته در دستگاه ایجاد شده باشد به احتمال 90% بلبرینگ های جاروبرقی خورد شده است ، هرچه زودتر اقدام به تعمیر جاروبرقی خود کنید هزینه تعمیرات آن کمتر است .

در صورت بی توجهی به صدای جاروبرقی به زودی با سوختن موتور و روشن نشدن جاروبرقی روبرو میشوید .  پس همین حالا با کیان سرویس تماس بگیرید .

چرا جاروبرقی بوی سیم سوخته یا پلاستیک سوخته میدهد ؟

بوی سیم سوخته یا پلاستیک سوخته  در جارو برقی میتواند بسیار خطرناک باشد ، در صورت استشمام همچین بو سریعا جاروبرقی خود را از برق جدا کنید ، احتمال  آتش گرفتن و یا ذوب شدن بدنه پلاستیکی جاروبرقی وجود دارید .امکان دارد ذغال موتور جاروبرقی شما تمام شده باشد در حال نیاز به یک سرویس یا یک تعمیر اساسی در جاروبرقی شما وجود دارد ، پس همین حالا درخواست  تعمیرلوازم خانگی در کیان سرویس  را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

کار نکردن سیم جمع کن و تعمیر جاروبرقی

باز نشدن سیم ، جمع نشدن سیم ، استوپ نکردن سیم جمع کن ، کم شدن قدرت جمع کردن سیم  از مشکلات رایج و متداول سیم جمع کن های جاروبرقی میباشد .این مشکلات در بیش از 95% مواقع قابل رفع و تعمیر میباشند ، کافیست با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی کیان سرویس تماس بگیرید تا در کمترین زمان اقدامات لازم جهت رفع مشکلات سیم جمع کن انجام شود .

تعمیر انواع برند جاروبرقی

آب رفتن داخل جاروبرقی و مشکلات آن

آب رفتن داخل جاروبرقی میتواند باعث سوختن موتور جاروبرقی یا آسیب به قسمت برد الکترونیکی شود .این اتفاق معمولا ناخواسته یا نا آگاهانه ممکن است برای شما پیش آید .زمانی که احساس کردید آب داخل جاروبرقی شما رفته است بلافاصله دستگاه را خاموش کنید ، با این کار از آسیب های بیشتر جلوگیری خواهید کرد .استفاده از جاروبرقی بعد از ورود آب به داخل آن میتواند هزینه تعمیر جاروبرقی شما را افزایش دهد .

علت پس دادن خاک از جاروبرقی

اگر به سرویس جاروبرقی توجه نکرده باشید و فیلتر و پاکت آنرا بموقع تعویض نکرده باشید احتمالا این مشکل برای دستگاه شما بوجود آمده است . معمولا افرادی که از کیسه یا پاکت های دائمی استفاده میکنند بیشتر با این معضل روبرو میشوند ، ما پیشنهاد میکنیم برای سلامت موتور جاروبرقی خود حتما از پاکت های یکبارمصرف استفاده نمایید زیرا پاکت های دائمی بعد از مدتی خاصیت خود را از دست داده و باعث ورود گردو خاک به موتور و سپس پس زدن خاک به بیرون جاروبرقی میشوند .

تست موتور جاروبرقی

تست موتور جاروبرقی باید در کارگاه و توسط تعمیرکار جاروبرقی انجام شود ، تست موتور جاروبرقی در منزل قابل انجام نمیباشد و خطراتی از جمله برق گرفتگی را بهمراه دارد .موتور جاروبرقی در کارگاه به گیره نگهدارنده وصل میشود ، سپس توسط برق 110 ولت به برق وصل و تست میشود. کارنکردن موتور جاروبرقی میتواند در اثر تمام یا کوتاه شدن زغال جاروبرقی ، قطعی در سیم پیچ و خرابی کلکتور باشد . ما به شما توصیه میکنیم در صورت خرابی موتور با تعمیرگاه جاروبرقی کیان سرویس تماس بگیرید .

سنسور حرارتی جاروبرقی و مشکلات خرابی آن

بسیار عنوان شده است که جاروبرقی در وسط کار یکباره خاموش میشود ، این خاموش شدن نشان دهنده مشکل در عملکرد سنسور حرارتی میباشد .سنسور حرارتی جاروبرقی برای جلوگیری از بالا رفتن دما در دستگاه تعبیه شده است .سنسور حرارتی جاروبرقی به محض تشخیص دمای بالا در موتور برق را قطع میکند . این مشکل میتواند با سرویس جاروبرقی برطرف شود و در اکثر مواقع نیازی به تعویض آن نمیباشد .

تعمیر برد توسط تعمیرگاه جاروبرقی

مدار جاروبرقی یا برد الکترونیکی جاروبرقی به کاربر کمک میکند راحت تر از قدرت، ظرفیت و امکانات جاروبرقی استفاده کند .مدار جاروبرقی یا برد الکترونیکی جاروبرقی میتواند بر اثر نوسان برق، اتصال کوتاه بر روی برد ، سوختن یکی از قطعات آسیب ببیند. برد جاروبرقی در 95% مواقع قابلیت تعمیر را دارند و به ندرت پیش می آید بردی تعویض شود .
مدار جاروبرقی توسط مهندس الکترونیک در کارگاه تعمیرگاه جاروبرقی کیان سرویس  تعمیر میشود .
تعمیر انواع برند های جارو برقی و جارو شارژی در تهران ، توسط تکنسین متخصص کیان سرویس در کمترین زمان و همراه با خدمات دهی سریع با نازلترین قیمت و همچنین با استفاده از قطعات اصلی هر برند انجام می دهد.

خرابی های رایج در جارو برقی شامل:

روشن نشدن جاروبرقی 
سوختن موتور جاروبرقی 
نداشتن مکش جاروبرقی 
انسداد لوله خطومی جاروبرقی 
خاموش شدن تصادفی جاروبرقی حین استفاده
خرابی چرخ های جاروبرقی
سیم جمع کن ایراد دارد
قدرت موتور کن و زیاد نمی شود
وجود بوی سوختگی از درون جاروبرقی 
خرابی دکمه ی خاموش و روشن

خرابی های رایج در جارو شارژی شامل:

جاروشارژی روشن نمی‌شود
دستگاه در حین کار خاموش می‌شود
جارو شارژی مکش ندارد
دستگاه بوی سوختگی می‌دهد
غلطک دستگاه نمی‌چرخد
سیم و کابل خراب شده‌اند
دکمه‌ها کار نمی‌کنند

بررسی فنی خرابی در جارو برقی و جارو شارژی و روش های عیب یابی و تعمیرات

سوالات متداول تعمیر جارو برقی، جارو شارژی

چرا جاروبرقی ناگهان خاموش می شود؟
 • یکی از علت ها میتواند داغ شدن بیش از حد موتور باشد که توسط ترموستات بر روی موتور جریان برق قطع می شود تا جارو خنک شود.
 • مشکلی در سیم کشی برق جارو نیز میتواند علت خاموش شدن آن باشد.
مکش جاروبرقی کم شده است ، چگونه این مشکل را حل کنیم؟

مطمئن شوید که شلنگ جاروبرقی تمیز است اگر هنوز مکش ندارد، به شکلی واضح پاکت، فیلتر های مختلف و نهایتا سر برس گردان جارو برقی، جایی که ماشین با فرش برخورد می کند؛ را چک کنید. مسدودی در هر قسمت علت کم شدن مکش است . در مواردی ضعیف شدن موتور جارو برقی علت آن است.

علت ایجاد صدای غیرطبیعی جارو شارژی چیست ؟
 • ممکن است صدای زیاد جارو شارژی به دلیل کثیف بودن فیلتر باشد که با شستشوی آن برطرف می‌شود؛ اما در صورت تمیز نشدن فیلتر بایستی تعویض گردد.
 • و یا ممکن است به دلیل شکستن بلبرینگ تولید شود که در این صورت بلبرینگ نیاز به تعویض خواهد داشت.
 • همچنین این صدای غیر طبیعی ممکن است با وجود گرفتگی در لوله، برس و یا پارویی دستگاه ایجاد شود. با چک کردن آنها یکی از احتمالات ایجاد صدای غیرعادی را برطرف کنید.

جهت تعمیر جارو برقی و جارو شارژی خود همین الان با ما تماس بگیرید

9 دیدگاه

  • سلام و عرض ادب
   دلایل مختلفی باعث مکش نداشتن جاروبرقی میشود مانند : پر بودن کیسه جارو ، سوختن یا نیم سوز شدن موتور ، گرفتگی لوله ی جاروبرقی و دلایل مختلف دیگر میتواند باشد در صورت نیاز میتوانید از متخصصین کیان سرویس جهت تعمیر جاروبرقی استفاده کنید .

 • سلام . جاروبرقی ال جی دارم ، تا حدودی با تعمیرات لوازم خانگی آشنایی دارم ، میخواستم موتورش را باز کنم ، بنظرم مشکل از موتور است اما روی دستگاه پرس شده است اگر امکانش هست راهنمایی کنید بتوانم بازش کنم .

  • سلام و عرض ادب
   باز کردن موتور جارو برقی که کاملا بر روی دستگاه پرس شده است امری بسیار دشوار و ممکن است خطرناک باشد و میتواند باعث آسیب زدن ب موتور یا سایر قسمت های جارو برقی شود ، بهتر است این کار را به متخصصین کیان سرویس بسپارید .

 • سلام جاروی رباتی تفال دارم وقتی میره روی پایه ی شارژ شارژ نمیشود .
  ممنون میشم بگید مشکلش چیه ؟

  • سلام و عرض ادب
   این احتمال وجود دارد که سولفات ، یا آهن زنگ زده روی پایه شارژی رسوب گرفته باشد و مانع شارژ شدن جارو میشود برای رفع مشکل از یک برس نرم و یا یک پارچه تمیز برای تمیز کردن زنگ زدگی و سولفاته روی پایه شارژ استفاده کنید . سپس برسی کنید که ببینید پایه شارژی کار میکند یا خیر ، اگر مشکل بر طرف نشد مشکل از باطری است و باید تعویض شود . برای رفع مشکل و تعمیر و تعویض قطعات میتوانید از تکنسین های متخصص کیان سرویس استفاده کنید .

 • با سلام جاروبرقی فیلیپس داریم تو حین کردن از دستگاه خاک می زنه بیرون علتش چیه ؟ نیاز به تعمیر داره؟ قبلا از کیسه دائمی استفاده میکردیم گفتن شاید به خاطر اون باشه الان کیسه یک بار مصرف های جارو رو استفاده می کنیم راهنمایی می کنید؟

  • سلام، دوست عزیز پیشنهاد میکنم مطلب تعمیر جاروبرقی قسمت علت پس دادن خاک از جاروبرقی رو مطالعه کنید اگر مشکلتون رفع نشد جهت تعمیرات تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *