تعمیر چای ساز فوما

چای ساز فوما از محبوبترین چای ساز ها می باشد که ممکن است به دلایل مختلفی خراب شود برخی از خرابی های رایج در چای ساز فوما عبارتند از :

 نشت آب: برخی از علت های این خرابی شامل ترکیدن لوله های داخلی چای ساز، خرابی در درپوش ، و یا ضعف در قطعات پایه و کامپوننت های داخلی می شود. برای رفع این مشکل، باید ابتدا منبع نشت آب شناسایی شود. سپس ، با تعویض قطعات خراب یا ترمیم آنها، مشکل رفع خواهد شد.

عدم گرم شدن آب : این مشکل ممکن است به دلیل خرابی در المنت گرمایشی، ترموستات، یا سوئیچ های برقی باشد. برای رفع این مشکل، ابتدا باید منبع خرابی شناسایی شود. سپس با تعویض المنت گرمایشی ، ترموستات یا سوئیچ های برقی، مشکل رفع خواهد شد.

عدم جذب آب:  معمولا این مشکل به دلیل خرابی درمکانیزم جذب آب، فیلترهای آب، و یا لوله های داخلی می باشد. برای رفع این مشکل ، ابتدا منبع خرابی شناسایی شود.

عدم عملکرد صحیح در پمپ : این مشکل نیز به دلیل خرابی در پمپ، لوله های داخلی ، و یا مکانیزم پمپ می باشد، که با تعویض پمپ، لوله های داخلی یا مکانیزم پمپ مشکل رفع خواهد شد.

در کل برای اینکه چای ساز فوما شما به درستی کار کند،و مجدد در آشپزخانه شما بدرخشد باید به نگهداری و تعمیرات منظم آن توجه کنید. همچنین برای جلوگیری از خرابی های بیشتر، بهتر است دستورالعمل های تعمیر و نگهداری سازنده را دنبال کنید. در صورتی که مشکلی را نمیتوانید خودتان برطرف کنید بهتر است به تعمیرکاران مجرب و متخصص در این زمینه مراجعه کنید.

برای ثبت سفارش تعمیر انواع لوازم خانگی در کیان سرویس اینجا کلیک کنید.

تعمیر چای ساز فوما در کیان سرویس توسط تکنسین های متخصص و با تجربه انجام می گردد. مشکلات معمول چایساز مانند دیر قطع کردن، مدام جوش آوردن، به نقطه جوش نرساندن و مشکلاتی دیگر مستقیما توسط کیان سرویس انجام می گردد.

با توجه به نیاز روزمره از دستگاه چایساز در محیط خانه و یا محل کار، تعمیرات چایساز باید با بالاترین سرعت انجام گیرد. تعمیرکاران در کیان سرویس با دستیابی به تمام قطعات اصلی چایساز و مشکلات معمول آن، با بالاترین سرعت و کیفیت،تعمیر چای ساز فوما شما را انجام می دهند.

تعمیر سماور برقی نیاز به تجربه و دانش تخصصی دارد به همین جهت، کلیه خدمات سرویس  سماور برقی به وسیله مهندسین و متخصصان با تجربه در کیان سرویس انجام می گردد. مشکلات رایج سماور برقی مانند روشن نشدن،ترموستات سماور به درستی کار نمی کند،سوختن المنت، کف سماور آب می دهد،لامپ هشدار بعد از داغ شدن روشن نمی شود، پریدن فیوز خانه بعد از روشن کردن، تا آب میخواهد داغ شود سماور خاموش می شود، بدنه سماور برق دارد و ایراد های دیگر مستقیما توسط  کیان سرویس انجام می گردد.

انواع سماورهای برقی امروزه مهمان خانه‌ها و محل‌های کار اکثریت افراد در کشورمان است، به همین دلیل خرابی سماور برقی ممکن است برای شما زیاد اتفاق بیفتد.

تعمیر چای ساز فوما
تعمیر چای ساز فوما در کیان سرویس

متخصصین در کیان سرویس با تجربه کافی و استفاده از قطعات با کیفیت، کلیه خدمات تعمیر سماور برقی شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند، به طوری که با استفاده صحیح، دستگاه دیگر دچار مشکل نخواهد شد.

 

هزینه تعمیرات چای ساز فوما

هدف اصلی کیان سرویس ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت بهینه می باشد. کلیه قطعات اصل بوده و بدون واسطه تهیه شده است، به همین علت با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. همچنین در قدم اول سعی در تعمیر قطعه معیوب به جای تعویض آن می شود.

تعمیرات چای ساز در کمترین زمان

تعمیرکاران در کیان سرویس تجربه کافی در رفع تمام مشکلاتی که ممکن است برای انواع برند چای ساز و سماور برقی به وجود آید را دارند و این امر باعث شده است تا با بالاترین سرعت و کیفیت کار خود را انجام دهند

ضمانت تعمیر چای ساز فوما

پس از ارائه خدمات در کیان سرویس، در صورتی که در بازه زمانی یک ماهه بعد از سرویس چای ساز و سماوربرقی ، دستگاه دچار مشکل شود، عیب یابی مجدد آن به صورت کاملاً رایگان انجام می گردد

نمایندگی تعمیرات محصولات فوما در تهران

همه محصولات برند فوما توسط تعمیرکاران مجرب در کیان سرویس تعمیر میشوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *