تعمیر بخارشوی زولینگن

تعمیر بخارشوی زولینگن در کیان سرویس


اگر قصد خرید بخارشو  دارید ابتدا لازم است درباره ی انواع بخارشو موجود در بازار مطالعه و تحقیق کنید تا بدانید بخارشوی خوب چه ویژگی هایی دارد سپس مدل مورد نیاز خود را شناسایی کرده سپس اقدام به خرید کنید. نکته ی اصلی هنگام خرید دستگاه بخارشو , در نظر گرفتن مزایای کاربرد این وسیله در نظافت محیط و کاربرد های مختلف آن میباشد.

مهم ترین مزایای خرید بخارشو

 • ضد عفونی کردن سطوحی چون سنگ, پارکت, سرامیک و ..
 • از بین بردن اثرات شوینده ی قبلی
 • کاربرد آسان و سرعت بالا در تمییز کردن
 • جدا کردن کاغذ دیواری و انواع چسب از سطوح
 • تمیز کردن و برق انداختن طلا و زیور آلات

راهنمای خرید انواع بخارشو

بخارشوها انواع و ابعاد مختلفی دارند

1-بخارشوی دستی

از پرفروش ترین بخار شوهای بازار می باشد زیرا سبک وزن است و ابعاد کوچک دارد که باعث می شود حمل و جابجایی آن راحت باشد و به همین خاطر قیمت مناسب تری نسبت به مدل های دیگر دارد و برای از بین بردن لکه ها مناسب و کاربردی می باشد.

از معایب بخارشو های دستی می توان از قدرت مکش پایین به نسبت دستگاه های دیگر و کوچک بودن دهانه بخارشو و ظرفیت کم آن نام برد.

راهنمای خرید بهترین بخارشوی دستی

 • مدل هایی که برس چرخان و متحرک دارند کاربرد بیشتری دارند و برای پاک کردن سطوح, سنگ, سرامیک, موکت , فرش و اجاق گاز بسیار مناسب هستند.
 • بخارشوهای دستی در شست و شوی وسایل آشپزخانه و سرویس بهداشتی کاربرد دارند.
 • این مدل در اندازه ی کوچک تری تولید میشوند که استفاده از آنها راحت تر باشد.تعمیر بخار شوی دستی در کیان سرویس

2-بخارشوی ایستاده

مدل ایستاده یا عصایی بسیار کاربردی بوده و طرفداران زیادی دارد. در مدل های عصایی دسته مستقیما به بدنه متصل بوده که به آن تی بخارشو نیز میگویند. این بخارشو مناسب برای ضدعفونی کردن و نظافت سطوح مختلف چون سنگ, سرامیک, پارکت و … میباشد.

ابعاد کوچک و حمل و نقل آسان و قیمت مناسب و کاربردی برای تمیز کردن سطوح از مزایای بخارشوی ایستاده می باشد.

از معایب این بخارشوها می توان وزن سنگین تر به نسبت بخار شوی دستی ، عدم کارایی در تمیز کردن درزها و گوشه و کنج ها و همچنین کم بودن حجم مخزن آب و عدم امکان نظافت در فضاهای بزرگ اشاره کرد.

تعمیر بخارشوی مجیک

3-بخارشوی چند کاره یا چند منظوره

در صورتی که قصد خرید بخارشوی چند کاره یا چند منظوره را دارید بهتر است با مزایا و معایب آن نیز آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید

این نوع بخار شوی گنجایش زیادی داره و قابلیت تنظیم ارتفاع از محاسن خیلی خوب به حساب می آید دارای ابزار و سری های متعدد می باشد و همچنین قابلیت تنظیم و کنترل فشار بخار آب را نیز دارا می باشد.

برای خرید این بخار شوی دقت کنید که حتما فضای مناسب برای نگهداری از آن را داشته باشید از معایب این دستگاه وزن زیاد و اشغال فضای زیاد و حمل و نقل دشوار را می توان نام برد که کمی قیمت محصول را بالا برده است.

بررسی نکات مهم در خرید بخارشوی چند منظوره 

 • این مدل ابزار و قطعات بسیاری برای پاک کردن و ضد عفونی کردن دارد.
 • این مدل دارای سر بزرگی میباشد و شباهت زیادی به تی دارد به همین خاطر امکان استفاده از آن بر روی سینک, گاز و … بیشتر شده است.
 • میتوان سطوح کف خانه, زیر مبل و وسایل آشپزخانه را کاملا بهداشتی نظافت و ضدعفونی کرد.
 • مدت زمان به جوش آمدن آب درون مخزن این مدل از مدل های دیگر بالاتر است.
 • اشغال فضای زیاد به دلیل مخزن بزرگ

  بخارشوی چند منظوره
  بخارشوی چند منظوره

4-بخارشوی مکش دار

اگر قصد خرید بخارشوی مکش دار را دارید بهتر است شما را با مزایا و معایب این بخار شوی بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب را داشته باشید .

این دستگاه بخار شوی قدرت مکش بالایی داره و قابلیت خشک کردن سطوح را در عین تمیز کنندگی بالا دارد همچین دارای مخزن آب بزرگ می باشد.

از معایب دستگاه بخارشوی مکش دار همانند بخار شوی چند منظوره می توان از حمل و نقل دشوار و اشغال فضای زیاد و وزن سنگین و قیمت بالای آن نام برد .

بررسی نکات مهم در خرید بخارشوی مکش دار

 • این دسته از بخارشوها دارای دو محفظه هستند که مخزن اول باعث تبدیل آب به بخار میشود و مخزن دوم , آب های کثیف را جذب میکند. از این حیث میتوانید مناسب ترین نوع آنرا با توجه به نیاز خود تهیه کنید.تعمیر بخارشوی بایترون

ویژگی های یک بخارشوی خوب

انتخاب و خرید یک بخار شو برای هر فرد پارامتر و فاکتور های متفاوتی دارد. عده ای به ظاهر اهمیت میدهند, عده ای به ظرفیت, عده ای به دنبال بخارشوی سبک و کوچک هستند و عده ای نیز به دنبال بخارشوی حرفه ای هستند.

اهمیت خرید بخارشو بر اساس ظرفیت

 • اولین نکته ای که در خصوص ظرفیت باید در نظر داشت این است که ظرفیت بخارشوها از 300 میلی لیتر تا 3 لیتر متغیر میباشد.
 • اگر مدلی که انتخاب کرده اید ظرفیت کمتر داشته باشد مطمئن شوید قابلیت افزودن آب حین کار را دارد.
 • نکته مهم : ظرفیتی متناسب با متراژ و اندازه ی محیط خود انتخاب کنید.

اهمیت خرید بخار شو بر اساس توان مصرفی

 • هرچه توان بخارشوی شما بیشتر باشد, دستگاه قدرت بیشتری در تولید بخار دارد.
 • حداقل توان در مصارف خانگی باید 1500 باشد.
 • هنگام خرید به قدرت تولید بخار توجه کنید.

اهمیت خرید بخارشو با توجه به شکل ظاهر

یکی دیگر از نکاتی که افراد هنگام خرید به آن توجه میکنند، توجه به ظاهر آن است. برخی افراد به جای توجه به کیفیت , کارایی و قدرت دستگاه, به ظاهر آن و ست کردن آن با دیگر وسایل منزل اهمیت میدهند. ظاهر دستگاه نیز مهم است اما بعضی برندها به جای هزینه روی کیفیت کالا, بیشتر بر روی ظاهر وقت و هزینه میگذارند.ممکن است این دستگاه ها مشکل ریختن آب از مخزن را داشته باشند و به دلیل زیبایی بیشتر, نتوانند آب بیشتری در مخزن خود نگه دارند. از این رو بهتر است علاوه بر شکل ظاهر, به سایر نکات مهم در خرید بخارشو نیز دقت کنید.

در نظر گرفتن فضای کافی هنگام خرید بخارشو

 • اگر برای نگهداری بخارشو فضای کافی ندارید, بهتر است مدلی را متناسب با منزلتان انتخاب کنید.
 • اگر مشکل کمبود فضا دارید, بهتر است مدلی را انتخاب کنید که لوله ی آن قابلیت جدا شدن از دستگاه را نداشته باشد چون فضای بیشتری اشغال میکند.

دقت به وزن دستگاه هنگام خرید بخارشو

بهتر است هنگام خرید هر وسیله ای که نیاز به جابه جایی بیشتر دارد, وزن آن را در نظر بگیرید تا به راحتی بتوانید آنرا جا به جا کنید. بخارشوهای عصایی و مکش دار وزن سنگین تری نسبت به مدل های دیگر دارند که باید هنگام خرید به این نکته توجه کرد.

استاندارد و ایمنی دستگاه

هر وسیله ای که میخرید باید استاندارد باشد و از نظر رعایت ایمنی, رتبه ی بالایی داشته باشد. داشتن استاندارد و ایمنی در دستگاه بخارشو بسیار حائز اهمیت است و باید به گونه ای باشد که برای کودکان خطر آفرین نباشد.

قابلیت تغییر درجه حرارت آب 

در برخی بخارشوهای جدید درجه حرارت آب را میتوان تغییر داد. شاید برای از بین بردن یک لکه به درجه ی بالاتری از بخار آب نیاز باشد.

در پایان امیدواریم توانسته باشیم در خرید بخار شوی شما را یاری داده باشیم تا با توجه به نیاز و استفاده خود بتوانید بهترین و کارا ترین انتخاب را در این شرایط اقتصادی داشته باشید .

معرفی بهترین بخار شوهای بازار

 1. کرچر یا کرشر  (بهترین بخار شوی آلمانی) برند کرشر با یک قرن سابقه بهترین مارک بخار شوی در بازار جهان است که اولین گزینه برای خرید بهترین بخار شوی خانگی می باشد.
 2. تولیپس ( بهترین بخارشوی ایرانی) که زیر نظر کمپانی ایران ناسیونال است، تنوع این بخارشوی به کرشر نمی رسد اما از نظر کیفیت تولید در سطح بسیار بالایی میباشد.
 3. بایترون (بهترین بخارشوی مکش دار) مدل BSX-4100  از برند بایترون  از مدل های پرقدرت خانگی می باشد که محبوب ترین بخار شو از این برند است.
 4. فکر (بهترین بخارشوی مبل)  کیفیت این برند همپای کرچر می باشد و محصولاتش در میان تولیدات درجه یک دسته بندی می شوند.
 5. سان لند اگر دنبال بخار شوی خانگی با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب هستید محصولات سان لند بهترین گزینه می باشند اما هیچ گاه کیفیت برندهای همچون کرچر یا بایترون را ندارد.
 6. پارس خزر محبوب ترین برند ایرانی میباشد که با کیفیت و قیمت خوب و همچنین خدمات پس از فروش بهترین گزینه محسوب می شود مدل T-Rex را از پرفروش ترین های این برند میباشد.
 7. کنوود برند ژاپنی و قابل اعتماد در زمینه تولید بخار شو است که کیفیت بالایی دارد.
 8. دلونگی بخار شوی این شرکت ایتالیایی نیز همانند قهوه ساز خانگی این برند شهرت جهانی دارد و میتوان مدل sc500 را معرفی نمود.
 9. فلر برند آلمانی با 3 دهه قدمت می باشد که در همین زمان کوتاه توانسته بخارشوهای با کیفیت درجه یک را تولید کند که محبوب ترین این برند بخار شوی st204 می باشد.

تعمیر انواع برند های بخارشو ، کف شو و طی بخار در تهران را توسط تکنسین متخصص کیان سرویس در کمترین زمان و همراه با خدمات دهی سریع با نازلترین قیمت و همچنین با استفاده از قطعات اصلی هر برند انجام می دهد.

بایترون – کارچر – زولینگن – کنوود – هاردستون – مجیک – دلونگی –  پارس خزر – فکر – سان لند و ….

<<<برای ثبت سفارش تعمیر لوازم برقی لطفا کلیک کنید.>>>

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *