تعمیر اتو پرس بایترون

تعمیر اتو پرس بایترون نیاز به تجربه و دانش تخصصی دارد به همین جهت، کلیه خدمات سرویس اتو پرس به وسیله مهندسین و متخصصان با تجربه در کیان سرویس انجام می گردد.مشکلات رایج اتو پرس مانند بخار نداشتن، گرم نکردن، بوق زدن ممتد و باز و بسته نشدن درب دستگاه و ایراد های دیگر مستقیما توسط کیان سرویس انجام می گردد.

دستگاه اتوپرس با پهنای صفحه حرارتی بالای خود و شدت بخار زیاد باعث باز شدن  چروک لباس ها می گردد و در نتیجه در وقت و زمان صرفه جویی بسزایی دارد.زمانی که برای دستگاه اتو پرس مشکل ایجاد شود، دیگر هیچ عملکرد مثبتی ندارد. مثلا زمانی که اتو پرس بخار نداشته باشد و یا صفحه آن گرم شود چروک لباس به هیچ وجه باز نمی شد.

تعمیر اتو پرس بایترون
تعمیر اتو پرس بایترون در کیان سرویس

متخصصین در کیان سرویس  با تجربه کافی و استفاده از قطعات با کیفیت، کلیه خدمات تعمیر اتو پرس بایترون  شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند، به طوری که با استفاده صحیح، دستگاه دیگر دچار مشکل نخواهد شد.

هزینه تعمیرات اتو پرس بایترون

هدف اصلی کیان سرویس ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت بهینه می باشد. کلیه قطعات اصل بوده و بدون واسطه تهیه شده است، به همین علت با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. همچنین در قدم اول سعی در تعمیر قطعه معیوب به جای تعویض آن می شود.

تعمیرات اتو پرس در کمترین زمان

تعمیرکاران  انواع اتو در کیان سرویس تجربه کافی در رفع تمام مشکلاتی که ممکن است برای انواع برند اتو بخار و اتو پرس به وجود آید را دارند و این امر باعث شده است تا با بالاترین سرعت و کیفیت کار خود را انجام دهند

ضمانت تعمیر اتو پرس بایترون

پس از ارائه خدمات در کیان سرویس، در صورتی که در بازه زمانی یک ماهه بعد از سرویس اتو پرس ، دستگاه دچار مشکل شود، عیب یابی مجدد آن به صورت کاملاً رایگان انجام می گردد

نمایندگی تعمیرات محصولات بایترون در تهران

همه محصولات برند بایترون توسط تعمیرکاران مجرب در کیان سرویس تعمیر میشوند.

5 دیدگاه

  • اگر اتوپرس بایترون دود کنه علت چیست؟ من سریعا اتو راخاموش می‌کنم اگر استفاده کنیم امکان داره لباس بسوزه یا برای اتو‌ اتفاقی میفته؟

    • سلام و عرض ادب
      لطفا دستگاه را روی درجه اول بگذارید و تست کنید ببینید که دستگاه اتومات می کند یا نه مرحله به مرحله پیش بروید که در چه مرحله ای دستگاه اتومات نمی کند اگر در مرحله ای خیلی زمان برد برای اتومات دستگاه را خاموش کنید و با متخصصین تعمیرات اتو پرس بایترون (کیان سرویس) تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *