تعمیر جاروبرقی مجیک

تعمیر جاروبرقی مجیک که مشکلاتی مانند روشن نشدن، قدرت نداشتن موتور جاروبرقی یا همان مکش ضعیف جاروبرقی، صدای زیاد، بلند شدن بوی سوختگی از موتور جاروبرقی، موتور دستگاه یکسره کار می کند و سایر ایرادات دیگر مستقیماً در کیان سرویس انجام می گردد. دستگاه جارو برقی یکی از لوازم پر مصرف خانه است به همین دلیل بیش تر از سایر لوازم دچار مشکل می گردد و نیاز به تعمیرات جاروبرقی پیدا می کند. با توجه به موضوع بالا و نیاز روزمره به دستگاه جارو برقی برای نظافت منزل، تعمیرکاران جارو برقی در کیان سرویس، با شناخت کامل نسبت به مشکلات جاروبرقی، در کوتاه ترین زمان عیب یابی دستگاه را انجام می دهند، به طوری که با استفاده صحیح، دستگاه دیگر دچار مشکل نخواهد شد. بعد از تعمیر جاروبرقی مجیک در کیان سرویس ، تست های زیادی توسط بخش کنترل کیفیت مجموعه به منظور اطمینان از عملکرد درست دستگاه انجام می شود.

تعمیر جاروشارژی مجیک
تعمیر جاروشارژی مجیک در کیان سرویس

چرا جاروشارژی مجیک ناگهان خاموش می‌شود؟

 • پریز و کابل را بررسی نمایید تا مشکلی نداشته باشند.
 • ممکن است شارژ باتری جاروشارژی تمام شده باشد.
 • ممکن است باتری جاروشارژی مجیک فرسوده شده و نیاز به تعویض داشته باشد.
 • مخزن دستگاه را مرتبا خالی نمایید.
 • فیلتر دستگاه را تمیز نمایید.
 • ممکن است برد اصلی جاروشارژی مجیک خراب شده باشد.

چرا جاروشارژی مجیک بوی سوختگی می‌دهد؟

 • ممکن است موتور جاروشارژی نیم سوز شده باشد.
 • ممکن است تسمه جاروشارژی مجیک در رفته باشد.
 • درصورتی که دستگاه به صورت طولانی مدت روشن باشد بوی سوختگی به مشام خواهد رسید.

چرا جاروشارژی صدای زیادی تولید می‌کند؟

 • درصورتی که فیلتر جاروشارژی تمیز نباشد صدای زیادی تولید خواهد کرد.
 • ممکن است برس جاروشارژی دچار مشکل شده باشد.
 • لوله ها و پارویی را بررسی نمایید.
 • ممکن است بلبرینگ جاروشارژی مجیک شکسته باشد.

در صورتی که مشکل حل نشد با کیان سرویس متخصص تعمیر جاروشارژی تماس بگیرید.

تعمیرات جارو شارژی مجیک 

تعمیر جاروشارژی مجیک نیاز به تجربه تخصصی دارد به همین جهت، کلیه خدمات سرویس جارو شارژی به وسیله مهندسین و متخصصان با تجربه در کیان سرویس انجام می گردد.مشکلات رایج جارو شارژی مانند روشن نشدن جارو شارژی، کم بودن مکش دستگاه، بوی نامطبوع دادن،پس از روشن شدن در جا خاموش شود،بی از حد داغ شود، سر و صدای بلند دستگاه و  و ایراد های دیگر مستقیما توسط کیان سرویس انجام می گردد.

جاروشارژی به علت تعبیه شدن یک باتری پرقدرت بر روی آن انرژی برق تنها نقش شارژ آن را بر عهده دارد، بنابراین از آن می‌توان به عنوان یک جاروی سیار استفاده کرد.معمولا از جاروی شارژی برای مصارف زیر استفاده می‌شود: 1. نظافت داخل خودروها. 2. نظافت نقاط محدود در منزل. 3. مکش آب در سطح نسبتا کم (در برخی از انواع جاروهای شارژی قابلیت مکش آب نیز وجود دارد).

هزینه تعمیرات جارو برقی مجیک

هدف اصلی کیان سرویس ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت بهینه می باشد. کلیه قطعات اصل بوده و بدون واسطه تهیه شده است، به همین علت با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. همچنین در قدم اول سعی در تعمیر قطعه معیوب به جای تعویض آن می شود.

 

تعمیرات جارو برقی در کمترین زمان

تعمیرکاران جارو برقی در کیان سرویس تجربه کافی در رفع تمام مشکلاتی که ممکن است برای انواع برند جارو برقی به وجود آید را دارند  این امر باعث شده است تا با بالاترین سرعت و کیفیت کار خود را انجام دهند

ضمانت تعمیر جاروبرقی مجیک

پس از ارائه خدمات در کیان سرویس، در صورتی که در بازه زمانی یک ماهه بعد از سرویس جارو برقی ، دستگاه دچار مشکل شود، عیب یابی مجدد آن به صورت کاملاً رایگان انجام می گردد

نمایندگی تعمیرات محصولات مجیک در تهران

همه محصولات برند مجیک توسط تعمیرکاران مجرب در کیان سرویس تعمیر میشوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *